Menu
Home Page CEOP

Premises and Health and Safety Attendance

2020-21

Premises & H&S

Autumn

Spring

Summer

 

Mrs  S Rubin

 

 

 

Appointed April 2008

Mrs J McNally (Chair of governors)

 

 

 

Appointed May 2013

Mr M Vickers (Chair of committee)

 

 

 

Appointed June 2017

Ms P Manley

 

 

 

Appointed July 2019

Miss R Stott

 

 

 

Appointed May 2018

Mr M Graney

 

 

 

Appointed July 2019

         

Mrs C Deacon

 

 

 

Resigned September 2020

Mr P Brighouse

 

 

 

Resigned September 2020

2019/20

Premises & H&S

Autumn

Spring

Summer (not held due to Covid)

 

Mrs  S Rubin

 

 

 

 

Mrs J McNally

 

 

 

 

Mr P Brighouse

 

 

 

 

Ms B Stott

 

 

 

 

Mr P Simpson

 

 

 

Resigned Nov 19

Mr M Vickers

 

 

 

 

Mr S Ravenscroft

 

Left Jan 19

 

 

Rev P Manley

 

 

 

 
   

Not held due to Covid 19 - nothing essential

         
         

Attended

       

Apologies

       

Non Attendance - No Apologies

       

No longer on GB

       
2018/19

Premises & H&S

Autumn

Spring

Summer

Mrs  S Rubin

 

 

 

Mrs J McNally

 

 

 

Mr P Brighouse

 

 

 

Mr S Ravenscroft

 

Left Jan 19

 

Ms B Stott

 

 

 

Mr P Simpson

 

 

 

Mr M Vickers

 

 

 

Attended

     

Apologies

     

Non Attendance - No Apologies

     
Top