Menu
Home Page CEOP

School Standards and Welfare Attendance

2020/21

School Standards & Welfare

Autumn 1

Autumn 2

Spring

Summer

  

Mrs  S Rubin

 

 

Postponed

  

Appointed April 2008

Mrs J McNally (Chair)

 

 

Postponed

  

Appointed May 2013

Rev G Thomas (Vice)

 

 

Postponed

  

Appointed September 2017

Ms A Taylor

 

 

Postponed

  

Appointed March 2020

Miss Gemma Handley

 

 

Postponed

  

Appointed 3rd April 2019

Mr M Vickers

 

 

Postponed

  

Appointed June 2017

Ms P Manley

 

 

Postponed

  

Appointed July 2019

Miss R Stott

 

 

Postponed

  

Appointed May 2018

Mr M Graney

 

 

Postponed

  

Appointed July 2019

Mr R Jones

 

 

Postponed

  

Appointed November 2019

 Ms Pauline Makuwere

  Postponed  

Appointed March 2021

Ms K McGuiness

 

 

Postponed

  

Appointed October 2020

Miss M Thomas

 

 

Postponed

  

Appointed October 2020

Ms M Hedges

 

 

Postponed

  

Appointed December 2020

Mrs K Wain

     

Appointed May 2021

         

Mrs C Knight

 

 

 

  

Resigned September 2020

Mr P Simpson

 

 

 

  

Resigned November 2019

Mr C Leech

 

 

 

  

Resigned November 2019

Mr E Proctor

 

 

 

  

Resigned January 2020

Mrs C Deacon

 

 

 

  

Resigned September 2020

Mr P Brighouse

 

 

 

  

Resigned September 2020

Cllr Stuart Dickman

 

 

 

  

Removed on 30.10.19

Mrs G Denison

 

 

 

 

 

Resigned March 21 due to taking post at school

Ms R Stott

 

 

 

 

 

Resigned January 2021

Attended

        

Apologies

        

Non Attendance - No Apologies

        

No longer on GB

        
         
2019/20

School Standards & Welfare

Autumn 1

Autumn 2

Spring

Summer

 

Mrs  S Rubin

 

 

 

 

 

Mrs J McNally

 

 

 

 

 

Mr E Proctor

 

 

 

 

Resigned Jan 20

Mr P Brighouse

 

 

 

 

 

Mrs C Knight

 

 

 

 

 

Mrs C Deacon

 

 

 

 

 

Mr P Simpson

 

 

 

 

Resigned Nov 19

Mr C Leech

 

Resigned

 

 

Resigned Nov 19

Mr M Vickers

 

 

 

 

 

Rev G Thomas

 

 

 

 

 

Cllr S Dickman

 

Removed

 

 

Removed Oct 19

Ms R Stott

 

 

 

 

 

Ms P Manley

 

 

 

 

Appointed July 2019

Mr M Graney

 

 

 

 

Appointed July 2019

Miss G Handley

 

 

 

 

Appointed April 2019

Ms J Brandreth

 

 

 

 

Resigned Jul 2019

Mr S Ravenscroft

 

 

 

 

Resigned Jan 2019

Mr R Jones

 

 

 

 

Appointed November 2019

Ms L Smith

 

 

 

 

Appointed May 2020

Ms A Austin

 

 

 

 

Appointed March 2020

       

Not held due to covid 19

Attended

         

Apologies

         

Non Attendance - No Apologies

         

No longer on GB

         
2018/19

School Standards & Welfare

Autumn

Spring

Summer

   

Mrs  S Rubin

 

 

 

   

Mrs J McNally

 

 

 

   

Mr E Proctor

 

 

 

   

Mr P Brighouse

 

 

 

   

Ms J Brandreth

 

 

 

   

Mrs C Knight

 

 

 

   

Mr S Ravenscroft

 

 

 

Resigned Jan 2019

Mrs C Deacon

 

 

 

   

Mr P Simpson

 

 

 

   

Mr C Leech

 

 

 

   

Mr M Vickers

 

 

 

   

Rev G Thomas

 

 

 

   

Cllr S Dickman

 

 

 

   

Ms R Stott

 

 

 

   

Miss G Handley

 

 

 

Appointed April 2019

Attended

         

Apologies

         

Non Attendance - No Apologies

         
Top